Bestuur

Voorzitter:
Johan Schuurman
Zalkerdijk 41
8276 AB Zalk
+31 (0)38 3375093
+31 (0)6 27830271
voorzitter@lsohv.nl

 

 


 

vice-voorzitter:
Marcel Slooter

vice-voorzitter@lsohv.nl

 

 

 


 

Secretaris:Carin P.
Carin Peletier
Pleineslaan 106
3734 ER Den Dolder
+31 (0)30 2291032
+31 (0)6 47008517
secretaris@lsohv.nl


 

Penningmeester:
Johan Sluijer
Wierdenseweg 19
7688 PK Daarle
+31 (06) 22453488‬
penningmeester@lsohv.nl

 

 

 

Bestuurslid Gezondheid a.i. :
Roeline van Bragt
gezondheid@lsohv.nl

 

 

 

 


 

Bestuurslid Fokbeleid:
Monique van Assen
Zuiderdiep 11
7876 AA Valthermond
+31 (0)6 20339557
fokbeleid@lsohv.nl

 

 


 

Bestuurslid Evenementen:
Esmee van Beek-Blom
Zonnenbergerdijk 22
8111 ND Heeten
+31 (0)6 81940911
evenementen@lsohv.nl


 

 

Gelukkig zijn er buiten het bestuur nog een aantal vrijwilligers die een vaste taak binnen de vereniging in portefeuille hebben:

Portefeuillebeheer Nestcontrole Miriam Geurtse  
Portefeuillebeheer Aankeuring Emmy Vantieghem  
Portefeuillebeheer Onderzoek Gezondheid/ZooEasy Roeline van Bragt  
Portefeuillebeheer Stamboek/ZooEasy Margot Tadema  
Portefeuillebeheer IT Rien Zetzema  
Portefeuillebeheer Redactie Annette van de Wetering  
Portefeuillebeheer Werkhondentraining Patricia Gielen  
Onafhankelijk Pup Adviseur Rien Zetzema  

Daarnaast zijn er veel vrijwilligers die geen vaste taak binnen de vereniging hebben maar die wij kunnen benaderen om zich in te zetten bij evenementen en dergelijken.